Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2004
Offline
#
79218
06.07.2017, 09:18
nesta
napisał(a):
https://www.facebook.com/permalink.p...67571376596309
Oświadczenie menadzera
Wyciąganie zeszłorocznej blokady transferu do Włoch jest tak tendencyjne, że nawet szkoda to komentować.
rokfor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rokfor
Znajdź inne posty napisane przez rokfor