arth_ur napisał(a):

Ironiczny wpis w nawiązaniu do słów agentów Vadisa OO. wzięliśmy 500K teraz zobaczymy na co je spożytkuje zarząd. Bo mam dziwne wrażenie, ze jedziemy po piłkarzu, a zarząd nie stanął na wysokości zadania myśląc, że Mączyńskiego przetrzyma. Nie chodziło tylko o pieniądze ale o wizję tego kim miałby być Mączyński za dwa-trzy lata dla Wisły. Życzę Mączyńskiemu powodzenia i żeby w meczach z Wisłą grał słabo.
