Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79214
Stary 06.07.2017, 07:48
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/igosit/status/882516184549253120 - makaTSW trochę zakochał się w 7egiuni. Dla tych co bronią wiślaka z krwi i kości. hahaha
Ironiczny wpis w nawiązaniu do słów agentów Vadisa OO. wzięliśmy 500K teraz zobaczymy na co je spożytkuje zarząd. Bo mam dziwne wrażenie, ze jedziemy po piłkarzu, a zarząd nie stanął na wysokości zadania myśląc, że Mączyńskiego przetrzyma. Nie chodziło tylko o pieniądze ale o wizję tego kim miałby być Mączyński za dwa-trzy lata dla Wisły. Życzę Mączyńskiemu powodzenia i żeby w meczach z Wisłą grał słabo.
Odpowiedz cytując