Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11905
Stary 06.07.2017, 06:39
cancer napisał(a):Wyświetl post
Zysku?! Przecież wtedy by całą ligę w te kilka lat mogli odstawić na kilometry... Chodzi Ci pewnie o przychód, nie?
Chodzi o zysk właściciela cRACOVII, a nie klubu. Comarch przychody ma znacznie, znacznie większe.
Odpowiedz cytując