Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79208
Stary 06.07.2017, 05:45
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
No i własnie o to mi chodzi - skoro wiele wskazywalo na to ze bedzie chcial odejsc, to przez caly sezon Junco nie potrafil znalesc kupca na Mąkę? ŻADNA oferta nie wpłynela. Ze Slavii było tylko zapytanie, Wisla dala cena i pozniej z ich strony nie bylo kontaktu.

Dopiero jak juz wyszla podbramkowa sytuacja z Legią, to cos Junco zaczal po hiszpanni dzownic.

Sorry, ale w dziejszych czasach nie znalesc przez pol roku chetnego ktory kupi podstawowego zawodnika 6 druzyny na swiecie za 0,5mln euro to kompletna amatorka.

Tak jak mówie, Mąka nie jest tu jedynym winnym ze akurat do Legii idzie - jakby bylo 2-3 chetnych za te 400-500 tys euro to by klub go nie puscil, a obecnej sytuacji finansowej musi go puscic do Legii...
Tyle do do lipca 2017 nikt Maczynskiego nie chcial sprzedawac. Klub mu zaproponowal przedluzenie kontraktu. Nie wylewaj pomyj na Junco bo on ma lepsze rzeczy do roboty niz proszenie sie po świecie transfery swoich graczy.
Od tego zreszta jest agent pilkarza.
Klub mogl dac veto w sprawie transferu ale co to by dało? I tak twardo z nimi negocjwalismy
Odpowiedz cytując