dj_ibutti napisał(a):

On nie mial ciśnienia na odejście, albo przynajmniej wszystkich zapewniał, że chce tu zostać....
Podobno Wisła mu proponowała ok. 21 tys Euro/mies., w (L) dostał 30 tys + bonusy.
|
Jesli to prawda to dzieki Bogu, ze odszedl i nie zgodzil sie na nowa umowa z nami. Toz to pol banki Euro "zaoszczedzone" w dwa lata plus drugie tyle zarobione na transferze. Sportowo to raczej wiele na tym transferze nie stracimy a Legia wiele nie zyska

Nic tylko sie cieszyc.