Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79204
Stary 05.07.2017, 23:16
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
On nie mial ciśnienia na odejście, albo przynajmniej wszystkich zapewniał, że chce tu zostać....

Podobno Wisła mu proponowała ok. 21 tys Euro/mies., w (L) dostał 30 tys + bonusy.
Jesli to prawda to dzieki Bogu, ze odszedl i nie zgodzil sie na nowa umowa z nami. Toz to pol banki Euro "zaoszczedzone" w dwa lata plus drugie tyle zarobione na transferze. Sportowo to raczej wiele na tym transferze nie stracimy a Legia wiele nie zyska Nic tylko sie cieszyc.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 05.07.2017 o godz. 23:17.
Odpowiedz cytując