dj_ibutti napisał(a):

On nie mial ciśnienia na odejście, albo przynajmniej wszystkich zapewniał, że chce tu zostać....
Podobno Wisła mu proponowała ok. 21 tys Euro/mies., w (L) dostał 30 tys + bonusy.
|
Z "jakieś" tam wiedzy jaką posiadam, to z pewnością kolejne opóźnienia z pensją na to wpłyneły vs opowiadanie w mediach jak to super w klubie nie jest i ze wszystkim regularnie płacą. Ale coś jeszcze sie podziało zaraz przed tym wywiadem w ktorym mowil o opoznieniach