Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79203
Stary 05.07.2017, 23:11
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
On nie mial ciśnienia na odejście, albo przynajmniej wszystkich zapewniał, że chce tu zostać....

Podobno Wisła mu proponowała ok. 21 tys Euro/mies., w (L) dostał 30 tys + bonusy.
Z "jakieś" tam wiedzy jaką posiadam, to z pewnością kolejne opóźnienia z pensją na to wpłyneły vs opowiadanie w mediach jak to super w klubie nie jest i ze wszystkim regularnie płacą. Ale coś jeszcze sie podziało zaraz przed tym wywiadem w ktorym mowil o opoznieniach
Odpowiedz cytując