Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79199
Stary 05.07.2017, 22:18
Tak sie zastanawiam ile z tych osób która tak pięknie ciśnie po Mące, jest tak wielkimi Wiślakami i tydzień w tydzień chodzi na stadion, a woli pójść później w miasto i tam rozwalić kase zamiast wydać na bilet?

Oczywiście, to jak się chłop zaplątał to jakaś masakra.

Sęk w tym, że skoro jeszcze 2 miesiące temu pisał że zostanie, a 3 miesiace temu mówił w C+ że nie przejdzie do Legii, to znaczy że musiało się coś stać w międzyczasie - z pewnością nieporozumienia z zarządem były, być może nie pasowała mu osoba trenera znikąd który nawet po angielsku nie mówi, z pewnościa granie w kulki z wypłatami miały na to wpływ (Mąka MIAŁ prawo zerwac kontrakt i nie dość że Wisła nic by nie zarobiła to jeszcze musialaby bo coś zaplacic).

Trzeba patrzeć na dwie strony - po Wdowczyku kolejna osoba która chce odejsść.

Miał swoje powody, innych ofert za Mąke nie było (gdzie nasz dyr sportowy ktory nie potrafi znalesc kupca na podstawowego środkowego mocnika 6 druzyny na swiecie), to idzie tam gdzie ma awans sportowy.

Ale oczywiście sposób w jaki to robi to mosta do nieba, strasznie sie zagubil i pozniej juz (z jego perspektywy) nie mial odwrotu...
Odpowiedz cytując