Karherop napisał(a):

Z całym szacunkiem, ale my w podobnych sytuacjach nie jesteśmy lepsi. Nie trzeba było długo szukać wystarczy wspomnieć skandowanie z trybun "Dariusz Wdowczyk" albo 'Rafał Wolski". A pamiętam, też oczekiwania z jakimi witaliśmy chociażby Svitlice w Wiśle.
[...].
|
Bezpośrednio z Legii do Wisły przechodzili?