Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79197
Stary 05.07.2017, 21:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem, ale my w podobnych sytuacjach nie jesteśmy lepsi. Nie trzeba było długo szukać wystarczy wspomnieć skandowanie z trybun "Dariusz Wdowczyk" albo 'Rafał Wolski". A pamiętam, też oczekiwania z jakimi witaliśmy chociażby Svitlice w Wiśle.

[...].
Bezpośrednio z Legii do Wisły przechodzili?
Odpowiedz cytując