Ogryzek napisał(a):

Wszyscy zdrowi?
Gdyby Mączyński był obcokrajowcem (np. jak Hamalainen) też by się sprzedał za kasę. Kwestia charakteru i zasad a raczej ich braku nie narodowości.
A Polacy w szatni są potrzebni z 2 powodów - przypomnij sobie co za późnego Maaskanta i następnych trenerów odwalali zagraniczni grajkowie (z wyjątkami) jak nie dostawali kasy. Nie byli cierpliwi jak teraz nasi kopacze tylko odstawili totalny zlew.
Po drugie - jakby nie patrzeć to na Polakach statystycznie więcej się zarabia przy sprzedaży z naszej ligi. Podkreślam statystycznie. Więc warto szukać młodych Polaków i ich lansować (w granicach rozsądku, bez szkody na wyniki) bo na przykładzie Amici widać ile zarobili na Bednarku, Kownackim czy Kędziorze.
|
Przedmówcy chodziło o ludzi, którzy twierdzą, jakoby wychowankowie mieli się identyfikować z klubem. Chuja tam.
A pierwszy powód... Krzysiu jest tego najlepszym przykładem. Kto poleciał do mediów z płaczem o wypłaty? Czy aby na pewno nie Polak, wychowanek, "Wiślak" z krwi i kości identyfikujący się z barwami? Czy może był to hiszpański szrot?