Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79188
Stary 05.07.2017, 19:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy zdrowi?

Gdyby Mączyński był obcokrajowcem (np. jak Hamalainen) też by się sprzedał za kasę. Kwestia charakteru i zasad a raczej ich braku nie narodowości.

A Polacy w szatni są potrzebni z 2 powodów - przypomnij sobie co za późnego Maaskanta i następnych trenerów odwalali zagraniczni grajkowie (z wyjątkami) jak nie dostawali kasy. Nie byli cierpliwi jak teraz nasi kopacze tylko odstawili totalny zlew.

Po drugie - jakby nie patrzeć to na Polakach statystycznie więcej się zarabia przy sprzedaży z naszej ligi. Podkreślam statystycznie. Więc warto szukać młodych Polaków i ich lansować (w granicach rozsądku, bez szkody na wyniki) bo na przykładzie Amici widać ile zarobili na Bednarku, Kownackim czy Kędziorze.
Przedmówcy chodziło o ludzi, którzy twierdzą, jakoby wychowankowie mieli się identyfikować z klubem. Chuja tam.

A pierwszy powód... Krzysiu jest tego najlepszym przykładem. Kto poleciał do mediów z płaczem o wypłaty? Czy aby na pewno nie Polak, wychowanek, "Wiślak" z krwi i kości identyfikujący się z barwami? Czy może był to hiszpański szrot?
Odpowiedz cytując