Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79185
Stary 05.07.2017, 18:29
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Jego bytność w klubie to trochę dłużej niż 2 lata. W czasach świetności był zbyt cienki, aby grać u nas w pierwszym składzie. Gdyby lata świetności trwały nadal, wówczas nie byłoby tematu, bo by najzwyczajniej w świecie nie został naszym zawodnikiem.
Wtedy Jirsak musiał grać bo łysy debil kupił go za kosmiczne pieniądze i jego pusty łeb zaraz by spadł gdyby grał wychowanek, a nie 700 tys. euro. A potem Holendrzy i ich zaciąg grajków na szalonych kontraktach (="wysokiej klasy")
Odpowiedz cytując