Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79178
Stary 05.07.2017, 16:20
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Czego dowodem sprawa Kaczorowskiego. Blok kibiców na zakup Mili i Celebana czy bojkot Vuko przez część kibiców. Taaa
Nie o to chodzi, że idzie do was. Chodzi o to, że cwel kłamał w żywe oczy nam kibicom. Na twitterze twierdził, że zostaje do końca kontraktu, że nie negocjuje z nikim, żeby dziennikarze i informatorzy nie kłamali na jego temat, choć pisali okazuje się prawdę i to on kłamał, czego ponoć bardzo nie lubi. Prawda była taka, że tupał szmaciarz nóżką od roku. Zwykły cwel i tyle

p.s Dla jego dobra niech Getafe wyjedzie z dobrą ofertą jak najszybciej, bo siwy od was nie ma gotówki, a u nas już nie zagra na 100% - przynajmniej ja sobie nie wyobrażam go kiedykolwiek z Białą Gwiazdą na piersi za tą pogardę i arogancję wobec kibiców.

a co do Vuko. Miał więcej honoru niż ta pała z Kozłówka i za to szacunek

d napisał(a):Wyświetl post
To prawda, wyluzujcie trochę, bo póki co cały czas jest naszym piłkarzem. Wypisuje bzdury w sieci i ewidentnie się w całej tej sytuacji pogubił (łagodnie powiedziane), tylko co jeżeli, jakimś cudem, pójdzie do tego Getafe czy gdzie indziej?

Wymagacie od Mączyńskiego żeby nie pisał pierdół w internecie, wymagajcie też i od siebie, bo póki co nic się jeszcze nie wydarzyło.
on nie ma 19 lat żeby się gubić. On ma 30 lat w kwiecie reprezentacyjnej kariery ma rodzinę i ułożone życie i ja nie uwierzę, że on się pogubił. Kłamał i kłamie cwel z premedytacją i nie ma co luzować. On już koszulki Wisły nie założy nigdy, choćby siwy z kręconymi włosami nie załatwił providenta.
Tutaj trzeba być radykalnym i pokazać reszcie, że jak będą kluczyć, to ich do gnoju wrzucimy.
Ostatnio edytowane przez regan : 05.07.2017 o godz. 16:30.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując