Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79173
Stary 05.07.2017, 15:51
momo napisał(a):Wyświetl post
Gość jeszcze nie odszedł, a już wieszacie na nim psy. Jeśli miał wątpliwości co do transferu, to wystarczy wejść na to forum żeby się przekonać jak 'wierni' są kibice. Są pogłoski, jest coś na rzeczy - ok. Ale nie ma konkretów. Będą to zasłuży na takie traktowanie. Nie ma - dalej jest piłkarzem Wisły i póki nie podejmie decyzji, nie ma co przesadzać z hejtem.
To prawda, wyluzujcie trochę, bo póki co cały czas jest naszym piłkarzem. Wypisuje bzdury w sieci i ewidentnie się w całej tej sytuacji pogubił (łagodnie powiedziane), tylko co jeżeli, jakimś cudem, pójdzie do tego Getafe czy gdzie indziej?

Wymagacie od Mączyńskiego żeby nie pisał pierdół w internecie, wymagajcie też i od siebie, bo póki co nic się jeszcze nie wydarzyło.
Odpowiedz cytując