momo napisał(a):

|
Gość jeszcze nie odszedł, a już wieszacie na nim psy. Jeśli miał wątpliwości co do transferu, to wystarczy wejść na to forum żeby się przekonać jak 'wierni' są kibice. Są pogłoski, jest coś na rzeczy - ok. Ale nie ma konkretów. Będą to zasłuży na takie traktowanie. Nie ma - dalej jest piłkarzem Wisły i póki nie podejmie decyzji, nie ma co przesadzać z hejtem.
|
To prawda, wyluzujcie trochę, bo póki co cały czas jest naszym piłkarzem. Wypisuje bzdury w sieci i ewidentnie się w całej tej sytuacji pogubił (łagodnie powiedziane), tylko co jeżeli, jakimś cudem, pójdzie do tego Getafe czy gdzie indziej?
Wymagacie od Mączyńskiego żeby nie pisał pierdół w internecie, wymagajcie też i od siebie, bo póki co nic się jeszcze nie wydarzyło.