Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79165
Stary 05.07.2017, 14:46
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Valez to nie jest ŚO? W sparingu grał chyba na tej pozycji.
W sparingu grał na środku obrony, ale może grać zarówno tu i tu.

brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Zrobić mu na złość i zesłać go do klubu kokosa lub ławeczka
Mam nadzieje, że żartujesz.

Kurz napisał(a):Wyświetl post
Ja zupełnie w innym tonie. Chciałbym podziękować Mące za grę w Wiśle i nierozwiązanie kontraktu z winy klubu przy pierwszej nadarzającej się okazji. Szkoda, że jego bytność tutaj przypadła na tak ciężki okres dla Wisły. Życzę mu też wszystkiego najlepszego w nowym klubie, bo ogólnie Legia nic wyjątkowego dla mnie emocjonalnie nie znaczy, a Krzysiek, jakby nie było, zasłużył na szacunek.
Jeszcze mu laurkę i bombonierkę wyślij.

Szneka napisał(a):Wyświetl post
Rafał Wolski w miejsce Mączyńskiego? jestem ZA
Nie ma szans, Legia się nim interesuje, nie ten poziom finansowy. A i on bardziej za Brleka a nie za Mąke.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując