silver03 napisał(a):

|
Valez to nie jest ŚO? W sparingu grał chyba na tej pozycji.
|
W sparingu grał na środku obrony, ale może grać zarówno tu i tu.
Mam nadzieje, że żartujesz.
Kurz napisał(a):

|
Ja zupełnie w innym tonie. Chciałbym podziękować Mące za grę w Wiśle i nierozwiązanie kontraktu z winy klubu przy pierwszej nadarzającej się okazji. Szkoda, że jego bytność tutaj przypadła na tak ciężki okres dla Wisły. Życzę mu też wszystkiego najlepszego w nowym klubie, bo ogólnie Legia nic wyjątkowego dla mnie emocjonalnie nie znaczy, a Krzysiek, jakby nie było, zasłużył na szacunek.
|
Jeszcze mu laurkę i bombonierkę wyślij.
Szneka napisał(a):

|
Rafał Wolski w miejsce Mączyńskiego? jestem ZA
|
Nie ma szans, Legia się nim interesuje, nie ten poziom finansowy. A i on bardziej za Brleka a nie za Mąke.