Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79158
Stary 05.07.2017, 13:50
Mączyński to zawodnik, który jeszcze z 2 lata gwarantuje jakość. Później ju będzie odcinał kupony. Sportowo nie oszukujmy się szkoda chłopa.

Dziwię mu się jednak, że wiedząc i znając realia zdecydował się na taki krok. Kasa to tylko kasa. Po drodze przegrał wiele dóbr niematerialnych. Przez najbliższe lata facet nie ma życia w Krakowie. Splamił swoje nazwisko, zeszmacił się łamiąc dane słowo, przypiął sobie chyba najgorszą łatkę jaka jest możliwa.Niezrozumiałe jest to dla mnie, bo przecież mógł grać u nas na spokojnie do mistrzostw, a później odejść na ostatni kontrakt za granicę. Pewnie miałby propozycję i zarobiłby na emeryturę.

Nie porównujcie go do Cierzniaka, bo on był tylko jednym z wielu grajków, którzy u nas grali przez którki okres czasu. Wychowanek to wychowanek. Szkoda sobie strzępić język. Ktoś napisał na sąsiednim portalu wiślackim krótki, ale jakże treściwy komentarz: "Mały człowiek" i na tym zamknijmy historię jego transferu i to w jaki sposób Pan Mączyński do tego doprowadził.
What's new?

Odpowiedz cytując