|
Mam nadzieję, że w przypadku dojścia do skutku tego transferu, ten facet dostanie od klubu jakiś zakaz wypowiadania się na temat swojego przeszłego pracodawcy bo wygląda mi na takiego gościa który cała swoją frustracje przeleje chwile po transferze na twitera. " jaka to Wisla była dla niego zła"
|