Gość jeszcze nie odszedł, a już wieszacie na nim psy. Jeśli miał wątpliwości co do transferu, to wystarczy wejść na to forum żeby się przekonać jak 'wierni' są kibice. Są pogłoski, jest coś na rzeczy - ok. Ale nie ma konkretów. Będą to zasłuży na takie traktowanie. Nie ma - dalej jest piłkarzem Wisły i póki nie podejmie decyzji, nie ma co przesadzać z hejtem.
I taka myśl, zapewne zaraz wyśmiana: "A jak ta cała 7 jest tylko na podbicie ceny, świadome działanie klubu i zawodnika

" Gdyby Mące i 7 tak bardzo zależało już dawno było by pozamiatane.