|
Od Knury wymagał pisania prawdy, a sam co zrobił?
OSZUKAŁ I OKŁAMAŁ NAS WSZYSTKICH KIBICÓW WISŁY KRAKÓW!
Gdyby miał trochę honoru w sobie to przeprosiłby NAS wszystkich na czele z Janekxem i Knurą, ale pewnie nie ma w sobie na tyle odwagi.
Ostatnio edytowane przez heoij : 05.07.2017 o godz. 11:25.
|