Wyświetl pojedynczy post
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#959
Stary 05.07.2017, 10:45
Też o tym myślałem (słowa Kiko o Mączyńskim). Dzisiaj jest już praktycznie wyjaśnione i czasem tak sobie myślę, że Kiko generalnie spoko mówi, opanowanie, z szacunkiem, dość rozsądnie. Ale czasem albo trochę odlatuje, albo jest trochę naiwny, albo może kwestia tłumaczenia - słów dziennikarza dla niego / jego słów do publikacji. Bo nie posądzam go o bajkopisarstwo, raczej o takie lekkie oderwanie od twardej rzeczywistości.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując