KOMINEK napisał(a):

Jego aktywność na TT wygląda że wspaniale bawi się całą sytuacją a wspominanie 2011 po wcześniejszych wpisach o jest żenujące.
|
no cóż próbuje się teraz trochę wybielić
wszyscy porównują transfer Mączyńskiego do legii z transferem Figo do Realu, a mi się wydaje że o wiele bardziej trafnym porównaniem jest transfer Gotze z BvB do bayernu