|
Mączyński nie jest z Haiti i doskonale wie o tym że dla kibiców Wisły szczególnie po sprawie z Cierzniakiem przejście do Legii jest totalnie wkurzające.
Chciał/musiał iść tam Ok ale naprawdę można to było zrobić inaczej.
Jego aktywność na TT wygląda że wspaniale bawi się całą sytuacją a wspominanie 2011 po wcześniejszych wpisach o jest żenujące.
|