Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79133
Stary 05.07.2017, 10:03
Mączyński nie jest z Haiti i doskonale wie o tym że dla kibiców Wisły szczególnie po sprawie z Cierzniakiem przejście do Legii jest totalnie wkurzające.

Chciał/musiał iść tam Ok ale naprawdę można to było zrobić inaczej.

Jego aktywność na TT wygląda że wspaniale bawi się całą sytuacją a wspominanie 2011 po wcześniejszych wpisach o jest żenujące.
Odpowiedz cytując