Szneka napisał(a):

|
Rafał Wolski w miejsce Mączyńskiego? jestem ZA
|
Po co kolejny do ogrywania dla 7? Przecież wiadomo, że jak przyjdzie oferta to będzie przebierał nóżkami, aby tam trafić to raz. Nie stać nas na jego kontrakt to dwa.
_ukoL napisał(a):

|
Wybrał pieniądze i złudną perspektywę walki o Ligę Mistrzów. Pytanie czy z poziomu ławki czy boiska to już sprawa nie do tego tematu. Sfrustrowany chłopak i tyle. Z takim podejściem Wisła nie miałaby z niego żadnego pożytku.
|
Z trybun.