szprotson napisał(a):

skoro NA PEWNO dali by taka kwote, to czemu jednak nie dali ? bo zainteresowanie bylo jakie bylo.
ważniejsza kasa niz dobre imie klubu (popatrzmy teraz na transfer Luisa Figo z Barcelony do Realu....wazniejsza kasa niz dobre imie klubu. Dobre imie klubu? D
|
Bo pewnie maczka chciala bardzo isc do legii do swoich kolegow od miziania, myslisz ze za wszelka cene wepchaliby go do Getafe gdyby ten nie chcial? to wciskaja go do Legii zeby zarobic, zeby ten po sezonie nie odszedl za darmo. A Figo nie odchodzil dlatego, ze Barcelona potrzebowala pieniedzy wiec to porownanie nietrafione chociaz tak samo dobre imie klubu zostalo nadszarpniete mimo, ze bylo inaczej odbierane dlatego, ze Figo nie byl wychowankiem
Szneka napisał(a):

|
Rafał Wolski w miejsce Mączyńskiego? jestem ZA
|
Wolskiego chce Legia ale do transferu ma nie dojsc bo ma naderwane więzadła w kolanie i nie zagra przez miesiąc przez co niezaliczylby testow medycznych