Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79119
Stary 05.07.2017, 08:22
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam te wzniosle teksty o lojalnosci i przywiazaniu to mnie boli brzuch od smiechu.
Gdzie jest Kazek Moskal,gdzie jest Tomek Kulawik, gdzie jest Grzegorz Kaliciak, Kamil Kosowski, Marcin Baszczynski... Wisla ich utrzymuje? Daje im prace? A najwiecej do powiedzenia maja honorowi z C. Co do poniedzialku byli z bracmi na dobre i na zle, a od wtorku bracia stali sie najwieksza kosa i frajerami. I w cudowny sposob nabyli nowych braci(ocazywiscie rozmowy toczyly sie jawnie prawda?).
Historia z kopem w dupe dla wychowanka w 2011 roku tez raczej pomogla podjac decyzje...
Nie nosilem go na rekach i nie dorabiam teraz wielkiej ideologi do jego odejscia. Tyle.
Ktory poszedl do Legii a wczesniej naklamal?.

Kop 2011 doprowadzil do tego, ze ten kopacz wogole skupia jakakolwiek uwage w Wisle by nie zaistnial.
Odpowiedz cytując