Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79117
Stary 05.07.2017, 07:59
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jezeli w klubie zgodza sie na placenie w ratach za transfer pana K to bedzie kpina. Tak bardzo chca go pozyskac, niby tacy bogaci a nie sa w stanie dac nam pelnej kwoty? dobre imie klubu nadal jest niszczone przez wlasnie takie zagrania, zaraz inni przyjda po naszych pilkarzy bo w ratach jest latwiej a skoro puscilismy w taki sposob Maczynskiego to puscimy tez innych.
A jeśli się nie zgodzą, to co? Jak wyobrażasz sobie teraz grę Mączyńskiego w naszych barwach?
Odpowiedz cytując