silver03 napisał(a):

|
Nikt do Krzysia nie miał by pretensji, gdyby nie klepał jęzorem na lewo i prawo jak to nie kocha Wisły, że tylko Wisła, że nigdy nie przejdzie do Legii. Jego zachowanie jest żenujące nie ze względu na samo przejście, a zwykłe kłamanie i pojazdy w mediach po Wiśle. Mówi jedno, robi drugie, krzyż na drogę.
|
A to inna sprawa jak chce być traktowany piłkarz. Jeśli sam chciałby miec status ikony klubowej apotem to olewa to świadczy jedynie o jego niestabilności emocjonalnej. Choć pamiętam, ze Franek nigdy nie zabiegał o miłość kibica specjalnie, po prostu strzelał bramki, a na koniec jak odszedł do Hiszpanii to i tak go zjedli..Łaska kibica na pstrym koniu jeździ hehe
Sprzedąć , wziąć kasę i zakontraktować Kostala.