Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79116
Stary 05.07.2017, 07:57
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nikt do Krzysia nie miał by pretensji, gdyby nie klepał jęzorem na lewo i prawo jak to nie kocha Wisły, że tylko Wisła, że nigdy nie przejdzie do Legii. Jego zachowanie jest żenujące nie ze względu na samo przejście, a zwykłe kłamanie i pojazdy w mediach po Wiśle. Mówi jedno, robi drugie, krzyż na drogę.
A to inna sprawa jak chce być traktowany piłkarz. Jeśli sam chciałby miec status ikony klubowej apotem to olewa to świadczy jedynie o jego niestabilności emocjonalnej. Choć pamiętam, ze Franek nigdy nie zabiegał o miłość kibica specjalnie, po prostu strzelał bramki, a na koniec jak odszedł do Hiszpanii to i tak go zjedli..Łaska kibica na pstrym koniu jeździ hehe
Sprzedąć , wziąć kasę i zakontraktować Kostala.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 05.07.2017 o godz. 08:00.
Odpowiedz cytując