Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79114
Stary 05.07.2017, 07:38
Nikt do Krzysia nie miał by pretensji, gdyby nie klepał jęzorem na lewo i prawo jak to nie kocha Wisły, że tylko Wisła, że nigdy nie przejdzie do Legii. Jego zachowanie jest żenujące nie ze względu na samo przejście, a zwykłe kłamanie i pojazdy w mediach po Wiśle. Mówi jedno, robi drugie, krzyż na drogę.
Odpowiedz cytując