|
Dla mnie brak Mąki to jest duży cios sportowy w drugiej linii, niestety. Teraz się trzeba modlić o:
- brak transferu Brleka
- albo jakiś mega duży transfer Brleka i załatanie dziury po ich dwóch, co i tak będzie ciężkie do wykonania, bo nie mamy takiego grajka jak Krzysiek.
Nie wchodzę w kwestię jego przejścia do Legii, bo to nie ma sensu nawet, jak mawia klasyk â "szkoda szczępić ryja"...
|