Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79109
Stary 05.07.2017, 06:51
Dla mnie brak Mąki to jest duży cios sportowy w drugiej linii, niestety. Teraz się trzeba modlić o:
- brak transferu Brleka
- albo jakiś mega duży transfer Brleka i załatanie dziury po ich dwóch, co i tak będzie ciężkie do wykonania, bo nie mamy takiego grajka jak Krzysiek.

Nie wchodzę w kwestię jego przejścia do Legii, bo to nie ma sensu nawet, jak mawia klasyk – "szkoda szczępić ryja"...
Odpowiedz cytując