Ale nie ma co porównywać mączyńskiego do cierzniaka czy dolhy. Oni nigdy nie deklarowali miłości do Wisły, nie mówili, że będą grać nawet jak nie będzie im się płacić, nie dopisywali sobie do nicku na twitterze tsw

no i przede wszystkim nie byli wychowankami. To co zrobił ten judasz, to jest s....ysyństwo do kwadratu i tyle.