Wyświetl pojedynczy post
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79107
Stary 05.07.2017, 00:30
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Nie ma innej możliwości. Mączyńskiego na R22 spoka los Dolhy i kilku innych śmiałków, którzy potraktowali Wisłę, nasz klub jak ścierwo. Dla takich nie ma wytłumaczenia. Nie ma też wytłumaczenia dla słów, że wypełni kontrakt do końca.
Też tak sądzę. Najlepsze by było z 8:0 przy Reymonta z Cierzniakiem w bramce i Mączyńskim jako ich kapitanem. Może doczekam.

Ale jestem prawie pewien, że Legła będzie miała poważne problemy finansowe. LM na pewno nie będzie, a LE też raczej nie.
Tak więc Mączyński załapie się na moment upadku Legii. Ten lub przyszły sezon.

Trzeba pamiętać. Jak już wszyscy mówią (i tak Legię i Mąkę wręcz tłumaczą), tak niska kwota transferu jest spowodowana wygasającym za rok kontraktem. To Mączyński odmówił podpisania kontraktu, postawił klub pod ścianą i w ten sposób spowodował wielki cios finansowy dla klubu. To jest coś znacznie gorszego niż samo przejście do Legii. Dochodzi też do tego knucie przeciw klubowi w mediach, dogadywanie się z Legią poza plecami klubu (władze wiedziały?) i okłamywanie kibiców.
Odpowiedz cytując