DeadOrAlive napisał(a):

|
Nie ma innej możliwości. Mączyńskiego na R22 spoka los Dolhy i kilku innych śmiałków, którzy potraktowali Wisłę, nasz klub jak ścierwo. Dla takich nie ma wytłumaczenia. Nie ma też wytłumaczenia dla słów, że wypełni kontrakt do końca.
|
Też tak sądzę. Najlepsze by było z 8:0 przy Reymonta z Cierzniakiem w bramce i Mączyńskim jako ich kapitanem.

Może doczekam.
Ale jestem prawie pewien, że Legła będzie miała poważne problemy finansowe. LM na pewno nie będzie, a LE też raczej nie.
Tak więc Mączyński załapie się na moment upadku Legii. Ten lub przyszły sezon.
Trzeba pamiętać. Jak już wszyscy mówią (i tak Legię i Mąkę wręcz tłumaczą), tak niska kwota transferu jest spowodowana wygasającym za rok kontraktem.
To Mączyński odmówił podpisania kontraktu, postawił klub pod ścianą i w ten sposób spowodował wielki cios finansowy dla klubu. To jest coś znacznie gorszego niż samo przejście do Legii. Dochodzi też do tego knucie przeciw klubowi w mediach, dogadywanie się z Legią poza plecami klubu (władze wiedziały?) i okłamywanie kibiców.