Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79105
Stary 04.07.2017, 23:21
wester napisał(a):Wyświetl post
Jeśli prawda jest że Mączyński odejdzie do Legii to przyznam, że kompletnie by mnie to nie bulwersowało gdyby zrobił to z klasą. Pomyślałbym sobie nawet, kurcze facet ma jaja, jest mocny. Natomiast cały ten teatr, który zafundował kibicom Wisły oraz działaczom Wisly ( przede wszystkim Pani Marzenie, która firmuje wszystko swoim nazwiskiem i staje na głowie aby ten klub funkcjonał) to czuje coś w rodzaju wstydu, że Wisła wychowała takiego piłkarza, rozumiem gdyby to zrobił Gonzaelz czy inny obcokrajowiec natomiast takie akcje odstawiał facet o którego można by było oczekiwać wyrozumiałości. Oglądając kadrę Nawalki będzie mi się teraz kojarzył z jakimś dziwnym człowiekiem, a nie solidnym piłkarzem.
Zgadzam się w całej rozciągłości.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując