Merkury napisał(a):

Odejście Mączyńskiego jak widać wywołuje większe poruszenie niż nasze transfery. Co do transferów do Legii to Mączyński nie musi być ostatnim zawodnikiem od nas, który zasili stołeczną drużynę. W przypadku odejścia Belga z Legii, Brlek może dołączyć do Mączyńskiego.
Co do naszej kadry mimo wszystko spodziewam się jednak wzmocnień pomimo tego co mówił Junco, trudno bowiem uwierzyć, że wszystkie letnie transfery wypalą.
|
Brlek w L to ch.uj w porównaniu z wychowankiem. Tylko żeby nie chcieli płacić w ratach 2 mln e.