Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79104
Stary 04.07.2017, 23:20
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Odejście Mączyńskiego jak widać wywołuje większe poruszenie niż nasze transfery. Co do transferów do Legii to Mączyński nie musi być ostatnim zawodnikiem od nas, który zasili stołeczną drużynę. W przypadku odejścia Belga z Legii, Brlek może dołączyć do Mączyńskiego.
Co do naszej kadry mimo wszystko spodziewam się jednak wzmocnień pomimo tego co mówił Junco, trudno bowiem uwierzyć, że wszystkie letnie transfery wypalą.
Brlek w L to ch.uj w porównaniu z wychowankiem. Tylko żeby nie chcieli płacić w ratach 2 mln e.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując