iiYama napisał(a):

No Krzychu, masz jeszcze 79 minut by nam zdradzić gdzie zagrasz w przyszłym sezonie.
Inaczej znowu zjebałeś sprawę ...
|
Nie do końca się wyjaśniło, nie do końca powiedział, co i jak, ale uchylił rąbka tajemnicy...
https://twitter.com/makatsw/status/882339871536427008
Nie chciałbym być pochopny w osądach, może czegoś nie wiemy, ale w wykonaniu Mąki od strony kibicowskiej wyszło słabo (takie wielkie deklaracje, a taki kierunek transferu) i niepoważnie. Ale tak, jak mówię, nie znamy sytuacji - może Mąka po prostu potrzebuje/czuje, że potrzebuje pieniędzy, a może popadł z jakiegoś powodu w konflikt z działaczami (dawał w mediach i Internecie takie sygnały) i propozycja kontraktu była tylko wybiegiem klubu, a obie strony nie mogły się porozumieć.
Z perspektywy Wisły - 500k euro to ani dużo, ani mało. Z jednej strony kończył mu się za rok kontrakt i nie był zainteresowany jego przedłużeniem, chociażby po to, by dać Wiśle zarobić na transferze w przyszłości. Z drugiej, mając na uwadze bonus od UEFA/FIFA za udział zawodnika w Mundialu (ktoś pisał, że to może być nawet kilkaset tysięcy euro - to prawda?), mam nadzieję, że te mityczne bonusy obejmują całą premię za udział w imprezie.