|
Piłkarz to przecież zawód, więc nie ma się co dziwić że wybrał kase. Jedyny niesmak pozostaje, po tym jak deklarował przywiązanie do naszego klubu. Puste słowa. 500tys euro? Cholera, da nam to troche stabilizacji na najbliższe miesiące i tylko to się liczy.
|