DeadOrAlive napisał(a):

Mnie pojebało ?
Bo miałem nadzieje, że Mączyński jest słownym człowiekiem ?
Skoro obiecał, że wypełni kontrakt, to powinien to zrobić. Obietnic się dotrzymuję.
|
rozumiem, że odwołujesz się do wypowiedzi medialnych reprezentanta naszego kraju lol.
Zawodowy piłkarz idzie tam gdzie mu więcej płacą i na czas.
Gdyby taki Głowacki, Brożek czy Boguski byli młodsi także stąd by uciekli. Jeżeli przywiązujesz wagę do wypowiedzi piłkarzy, którzy inteligencją nie grzeszą no to POWODZENIA !!!