|
Senior Member
Offline
|
|
DeadOrAlive napisał(a): 
Nie ma innej możliwości. Mączyńskiego na R22 spoka los Dolhy i kilku innych śmiałków, którzy potraktowali Wisłę, nasz klub jak ścierwo. Dla takich nie ma wytłumaczenia. Nie ma też wytłumaczenia dla słów, że wypełni kontrakt do końca.
POMIDOR Ty niesłowny Pinokio!
Wisła to WIELKI KLUB. By w nim grać, trzeba być wielkim człowiekiem, dla ścierwa miejsca nie ma
Nie ma co żałować najemnika. Krzysztofa, dolara, M.
Nie życzę Ci źle Mąka, ale... dość jest rzemieślników w naszej lidze polujących na nogi.
|
pojebało Cię równo :(
|
|