Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79077
Stary 04.07.2017, 21:04
Laszi napisał(a):Wyświetl post
....a chlopie, weź moze do psychologa sie udaj, może Ci jakieś leki na depresje zapisze. Tego smęcenia sie nie da czytać. Jak jakaś czternastolatka emo co by sie cieła żyletkami.
Przecież dobrze napisał, o co się srasz?

500.000 > 0
Odpowiedz cytując