Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79070
Stary 04.07.2017, 20:45
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli odejdą Mączyński i Brlek w jednym okienku to z hasła "wrócimy mocniejsi" pozostanie tylko slogan. Jeżeli Junco mówi o zabezpieczeniu wszystkich pozycji to jest to prawdą na papierze bo w jakiej formie byli nasi ofensywni zawodnicy widzieliśmy w ubiegłym sezonie i wcześniej. Biorąc pod uwagę jak drużyna prezentowała się dotychczas w sparingach z zespołami z niższych lig trudno o optymizm, nie mówię tu o suchym wyniku ale o grze.
Bez dlugow to slabsi?
Odpowiedz cytując