|
MB1906 - podpisuje się pod Twoim postem, sfrustrowanym wielbicielom talentu Mączyńskiego radzę wrzucić na luz, gość sam z siebie zrobił pajaca, jak ktoś wcześniej zauważył nie pierwszy i nie ostatni kopacz w naszym klubie.
Junco można pogratulować że w skrajnie niekorzystnej sytuacji coś dla klubu ugrał.
|