|
Dlaczego "tylko" 500K....
Ano bo:
-pozostal rok kontrakt
-30stka na karku
- gra w sredniaku E-klasy i podbijal bez sukcesow lige chinska
- nie mogl sie pokazac nawet w eliminacjach do LE
- przebieral nogami aby odejsc stawiajac klub pod sciana
- kazdy pieniadz dla nas jest na wage zlota
W tych okolicznosciach 500K nie jest zle. To w kwestii finansowej.
W kwesti moralnej(ktora niestety ustepuje miejsca finansowej), Maczynski zrobil z siebie idiote swoimi filozoficznymi wpisami, deklaracjami wiernosci i zarzekaniem sie, ze do Legii to nie. Spalil za soba mosty.
Ale karma jest nieublagana teraz ani tu ani tam nie bedzie mial takiego poparcia jak dotychczas. Tego jeszze nie przerabial, zobaczymy jak silny jest psychicznie zwlaszcza, ze polajanka potrwa.
Co do dobiegajacych informacji, ze Junco woli mniej kasy za wyzszy procent od przyszlej sprzedazy - wg mnie dzialanie z glowa bo nie sadze aby w L skonczyl kariere, pokaze sie w LE i MS pojawia sie oferty.
Co mnie wqrwia do granic mozliwosci to, ze Legia chce rat...
Wiec dzieki Krzysiu ale bardzo przez zeby i zegnam ozieble nie do widzenia.
|