Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
Od: 03.2010
Offline
#
79046
04.07.2017, 18:59
Przez własną głupotę Pan piłkarz kupił bilet w jedną stronę, słowo droższe od pieniędzy nie tym razem.
Dzięki za grę dla Wisły ale powodzenia w nowym klubie życzyć nie będę.
Brawa dla zarządu za walkę o każde euro z transferu.
pozowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozowski
Znajdź inne posty napisane przez pozowski