Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79046
Stary 04.07.2017, 18:59
Przez własną głupotę Pan piłkarz kupił bilet w jedną stronę, słowo droższe od pieniędzy nie tym razem.
Dzięki za grę dla Wisły ale powodzenia w nowym klubie życzyć nie będę.

Brawa dla zarządu za walkę o każde euro z transferu.
Odpowiedz cytując