Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78999
Stary 03.07.2017, 21:27
Stara zasada brzmi piłkarz wart jest tyle ile za niego chcą zapłacić.
Na razie jak widać nikt za Mączyńskiego więcej niż Legia nie chce dać.

Z wywiadu z Panią prezes wynika że klub byłby chętny na sprzedaż M do Legii ale raczej nie z te pieniądze co L proponuje.

Propozycja Legii to niestety nie jest chęć targowania tylko podgrzanie atmosfery wokół całej sprawy. Zresztą wszelkie przecieki artykuły temu służą - postawić Wisłę w takiej pozycji że będzie musiała Mąkę sprzedać. Legia chce pokazać że oni mogą wszystko tak jak podkupywali młodzież Lecha tak jak postąpili z Cierzniakiem chcą udowodnić że jest Legia długo nic i dopiero reszta ekstraklasy.

Wisła raczej nie może finansowo pozwolić sobie na to żeby Mączyński odszedł w przyszłym roku za darmo. Sprzedać za frytki też nie powinniśmy. Sarapata powiedziała że sytuacja powinna się niedługo rozwiązać. Czyżby to była zapowiedź że puszczamy Mąkę za te 400 tys. a może że puszczą za 500 tys ?
Optymalnym rozwiązanie jest czekać do końca okienka może się trafi inny kupiec tylko czy Mączyński gdzie indziej będzie chciał iść ja raczej w to wątpię
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 03.07.2017 o godz. 21:34.
Odpowiedz cytując