Ewentualne zeznania zdrajcy Pawłowskiego (jeżeli takowe formalnie były - kto ma na to dowód? Kolega z Legii? ) nie mają znaczenia, bo wyrok nie powinien zapaść ze względu na złamanie prawa przez Cierzniaka i Legię. Wisła straciła zaufanie do Cierzniaka i miała prawo. To jest fakt do udowodnienia. Wywiad jest dowodem. I podważa skargę Cierzniaka.
Już nie piszę, że nawet bez tego to był bezprecedensowy przekręt na rzecz Legii.
mr_kwolf napisał(a):

|
Paplanina, a zero konkretów. Może odpiszesz na chociaż jedno pytanie?
|
Które pytanie, synu? Ty umiesz czytać?