Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2004
Offline
#
78994
03.07.2017, 21:05
AS82
napisał(a):
Ten Kostal jest wolnym pilkarzem czy ma podpisany kontrakt i trzeba by go bylo wykupic ?
Chyba wolnym, ale trzeba wypłacić ekwiwalent za wyszkolenie.
rokfor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rokfor
Znajdź inne posty napisane przez rokfor