picasso napisał(a):

|
jeżeli to wycieczka personalna to xle trafileś.karnety kupuje odkąd zaistniały.w tym roku też.trzy.dla siebei i córek.do tego koszulki i inne .......y. brałem udział w bohaterze.ii nie placzę ,że nei skorzystałem z nagrody.
|
Żadna personalna wycieczka, stwierdzam tylko suchy fakt.