Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78968
Stary 03.07.2017, 20:02
Mi to tam szczerze powiewa ogolnie transfer Maczynskiego do Legii. Zdaje sobie sprawe z tego, ze jakby z naszymi finansami bylo ok to zaspiewalibysmy warszawskim parowcom 2,5 mln Euro i ani eurocenta mniej. Niestety jestesmy w odmiennej sytuacji i targujemy sie o marne 100tysiecy, co w naszym przypadku wcale takie marne nie jest. Szczytem wszystkiego bylby brak transferu Maki z klubu czyli brak zysku+ oplacanie zaleglosci i reszty jego kobtraktu, nie daj Boze jeszcze jakies sady nie sady za te zaleglosci a on podpisalby sobie kontrakt z Legia w styczniu albo jeszcze lepiej Cierzniak vol2.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 03.07.2017 o godz. 20:05.
Odpowiedz cytując