ashkeczup napisał(a):

|
Tylko polak rhhodak takie rzeczy może. Przecież w Mediolanie czy na linii Real-Barca takie transfery na porządku dziennym i bez echa przechodzą.
|
Real Barca? A pamiętasz transfer Figo? Tak jak pisze picasso.
Wymień te inne jeśli możesz.