|
Tak jak kolega wyżej napisał, okno transferowe otwarte to oferty się posypią, nie ma co robić nerwowych ruchów... W klubie są pewnie tego świadomi i nie oddadzą chłopaka za bezcen bo to byłoby śmieszne...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|