Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78955
Stary 03.07.2017, 19:37
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Że jestem golas, kredyt trza spłacać a dzieci głodne - biorę fuchę.
Chyba, że nie jesteś. Ciągle mówisz o sytuacji finansowej klubu. Ja nie wiem jak to wygląda, ale ty chyba wiesz, to może powiesz coś więcej? Jakim cudem zatrudniamy gościa z wicemistrza Niemiec, środkowego pomocnika z najlepszej szkółki w europie czy byłego kapitana i podstawowego zawodnika Almerii, który zaliczył 21 występów w LaLiga? To nie są gwiazdy, ale Krzysiu Drzazga jak do nas przychodził to chyba jednak słabszą reputacje miał. Uważasz, że Legia słusznie nazywa nasz zarząd idiotami? Bo ja mam do Pani Prezes i Junco ogromne zaufanie, a także uważam ich za kumatych i szczerze wątpie, żeby się pakowali w coraz większe długi.

EDIT: Chcę też podkreślić, że nie mam nic przeciwko samemu transferowi Mączyńskiego na linii Wisła-Legia, bo to biznes, a z niewolnika nie ma pracownika. Stosunek do Mączyńskiego po tych wszystkich obietnicach to już inna sprawa, inną sprawą jest ta wykpiwająca klauzula.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 03.07.2017 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując