serek.c2 napisał(a):

Ja .......ę 
Plują w twarz? Targują się jak każdy, a że wiedzą że na pieniądzach nie śpimy, to próbują ugrać jak najlepszą dla siebie ofertę. Nas to w....ia, to oczywiste, ale nie róbmy jaj - w odwrotnej sytuacji robilibyśmy tak samo...
|
Jak dla mnie to jest plucie w twarz. Co to za niedorzeczne bonusy? Za kogo oni siebie, albo za kogo nas mają? Siebie za bogów, czy nas za debili?