Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78948
Stary 03.07.2017, 19:22
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja .......ę

Plują w twarz? Targują się jak każdy, a że wiedzą że na pieniądzach nie śpimy, to próbują ugrać jak najlepszą dla siebie ofertę. Nas to w....ia, to oczywiste, ale nie róbmy jaj - w odwrotnej sytuacji robilibyśmy tak samo...
Jak dla mnie to jest plucie w twarz. Co to za niedorzeczne bonusy? Za kogo oni siebie, albo za kogo nas mają? Siebie za bogów, czy nas za debili?
Odpowiedz cytując