Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78946
Stary 03.07.2017, 19:18
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Plują nam w twarz, a wy mówicie, że deszcz pada... Bonus za 1/8 LM? To może potargujmy kolejny bonus za wygraną, albo chociaż za udział w finale? Aspiracja na bycie jedną z 16 najlepszych drużyn europy i szczypią się o 700 tysięcy, które chce Wisła dostać za reprezentanta Polski?
Ja .......ę

Plują w twarz? Targują się jak każdy, a że wiedzą że na pieniądzach nie śpimy, to próbują ugrać jak najlepszą dla siebie ofertę. Nas to w....ia, to oczywiste, ale nie róbmy jaj - w odwrotnej sytuacji robilibyśmy tak samo...
Odpowiedz cytując