ashkeczup napisał(a):

|
Plują nam w twarz, a wy mówicie, że deszcz pada... Bonus za 1/8 LM? To może potargujmy kolejny bonus za wygraną, albo chociaż za udział w finale? Aspiracja na bycie jedną z 16 najlepszych drużyn europy i szczypią się o 700 tysięcy, które chce Wisła dostać za reprezentanta Polski?
|
Ja .......ę
Plują w twarz? Targują się jak każdy, a że wiedzą że na pieniądzach nie śpimy, to próbują ugrać jak najlepszą dla siebie ofertę. Nas to w....ia, to oczywiste, ale nie róbmy jaj - w odwrotnej sytuacji robilibyśmy tak samo...